تماس با ما از ایران 00905322115646

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات در استانبول, کوچکچکمجه / استامبول

املاک و مستغلات در استانبول, کوچکچکمجه / استامبولاملاک و مستغلات در استانبول, کوچکچکمجه / استامبول - videoاملاک و مستغلات در استانبول, کوچکچکمجه / استامبول - video
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • کوچکچکمجه / استامبول
 • 147 m² به 178 m²
 • 3+1
 • 3
 • 2
 • 2013
 • 13
 • فروخته شد
 • 1 km
 • 4 km
 • 20 km
شماره ملک IST-029

املاک و مستغلات لوکس با دید بوسفروس

انواع مختلف ویلا و آپارتمان برای فروش وجود دارد. این املاک شگفت انگیز برای فروش در نزدیکی از بوسفروس دوم، دریاچه کوچوکچکمجه و پارک تفریحی بین المللی هستند.

یکی از بهترین پروژه برای فروش در استانبول در نزدیکی تنگه بوسفرس دوم، دریاچه کوچوکچکجه و پارک تفریحی بین المللی کوچوکچکمه، منطقه محبوب برای یک زندگی اجتماعی است. این مجتمع عالی در استانبول واقع شده است. فقط 10 دقیقه رانندگی از فرودگاه آتاتورک فاصله است. حمل و نقل عمومی (متروباس) و کشتی (آی دی او) در راه پیاده روی هستند. بسیاری از امکانات رفاهی در این منطقه مانند مراکز بزرگ خرید، بیمارستان ها، داروخانه ها و مدارس وجود دارند .

پانواع بسیاری از املاک مسکونی دراین پروژه وجود دارد. یک دریاچه مصنوعی بسیار بزرگ وجود دارد. همچنین این املاک در کنار دریاچه کوچوکچکمه واقع شده است. این ملک یکی از لوکس ترین املاک و مستغلات در استانبول است که در زمینی به مساحت 125000متر مربع بنا شده است. 65 درصد این زمین به فضای سبز اختصاص داده شده است.

این ملک شامل برج نگهبانی، باروک باغ، هاشباهچه و باغ مابین است. از چندین پارک خاص در این مجتمع مسکونی به نامهای رز پارک، پارک جوره و پوعت پارک میتوان نام برد. این پروژه شامل انواع بسیاری از مجتمع های مسکونی و تجاری است. مراکز خرید، بازارها، رستورانها، سونا و مراکز تناسب اندام نیز وجود دارد. همچنین دروازه های امنیتی در قسمت ورودی، نگهبانی و باغبان نیز وجود دارد. در این مجتمع مسکونی یک کافی شاپی وجود خواهد داشت به مانند کافی شاپی که میدنز تاور میباشد.

تمام آپارتمان را دارای دید عالی به دریاچه هستند. هر آپارتمان دارای یک باغ خصوصی در تراس است. انواع مختلفی از آپارتمان ها در این مجتمع مسکونی بلند وجود دارند. این آپارتمان      140- 178 متر مربع، 3 اتاق خواب و 209 - 225 متر مربع و 4 آپارتمان اتاق خواب. آپارتمانهای 3 خوابه دارای حمام، اتاق رختکن، اتاق خدمتکار، 2 تراس، آشپزخانه مجزا با لوازم آشپزخانه. آپارتمانهای 4 اتاق خواب دارای یک حمام، اتاق رختکن، اتاق خدمتکار، اتاق کار، 2 تراس، آشپزخانه مجزا با لوازم آشپزخانه، 2 جکوزی در حمام مستر و باغ در تراس.

این ملک فروخته شده است

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات در استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان املاک و مستغلات در استانبولاملاک و مستغلات در استانبول
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان مقرون بصرفه برای فروشآپارتمان مقرون بصرفه برای فروش41.600 €Std, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان های لوکس برای فروش در یک مجتمع مسکونیآپارتمان های لوکس برای فروش در یک مجتمع مسکونی49.176 €Std, 1+1, 2+1, 3+1بیلیکدوزو / استامبولآپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزیآپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزی52.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمانی مدرن در یک موقعیت خوب آپارتمانی مدرن در یک موقعیت خوب 53.000 €Std, 1+1, 2+1بیلیکدوزو / استامبول