تماس با ما از ایران 00905322115646

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خرید و فروش ملک و آپارنمان در ترکیه

مشاهده سازماندهی تورها

هنگامی که شما تصمیم به خرید یک ملک در ترکیه میگیرید، ما به شدت به شما توصیه می کنیم از ملک مورد نظرتان در محل بازدید کنید. آژانس آنتالیا هومز تمام سازماندهی های لازم جهت انتقال شما از فرودگاه وتور بازدید از املاک را انجام خواهد داد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد رزرو هتل و پروازها به صفحه تورها مراجعه کنید.

قرار داد فروش

اگر شما دوست دارید در طی سفر خود ملکی را مشاهده کنید و برای خرید ملک تصمیم گرفته اید، ما قرار داد فروش را آماده خواهیم کرد. قرارداد فروش ما شامل خریدار، فروشنده و اطلاعات مالکیت و همچنین شرایط مورد توافق می باشد. آنتالیا هومز با پشت کار بسیار "گزارش کاملی از املاک" را میدهد.

ما خرید ملک شما را تضمین خواهیم کرد

فروشنده واقعی
دقیقا همان ملکی که به رویت شما رسیده است
بدون هیچگونه بدهی
با شرایط مورد توافق

پرداختها

هنگام امضای قرارداد فروش، خریدار3.000 یورو به عنوان پیش پرداخت به فروشنده میدهد و درعرض 2 هفته، شما مبلغ توافق شده در قرارداد را به فروشنده پرداخت خواهید کرد.

شما ممکن است به باز کردن یک حساب بانکی در ترکیه نیاز داشته باشید. هر فرد می تواند یک حساب بانکی در ترکیه باز کند. شما فقط نیاز به یک مدرک از کشور خود از قبیل، قبض (برق، آب، اینترنت، صورتحساب های رادیو و تلویزیون و غیره )دارید که در آن نام و آدرس خانه خود را در این قبوض نوشته شده باشد.

مراحل سند (تاپو)

شما تنها نیاز به برخی از اسناد و مدارک برای درخواست سند (تاپو) در ترکیه دارید و همچنین به همراه داشتن گذرنامه و یا کارت شناسایی معتبر الزامی میباشد. آنتالیا هومز کمک می کند تا این اسناد را درعرض 2 الی 3 ساعت آماده کنید

ترجمه گذرنامه در دفتر اسناد رسمی عمومی
در صورت نیاز به وکالتنامه
دو قطعه عکس
ثبت شماره مالیات

امضا سند (تاپو) و در نهایت تبریک

پس از دریافت این مدارک، فروشنده انتقال سند (تاپو)به نام شما را در دفتر ثبت و اسناد رسمی درخواست میکند. با توجه به "قانون مالکیت ترکیه"، خارجی ها باید از ستاد مرکزی ارتش مجوز داشته باشند تا ملک مورد نظر به مناطق نظامی نزدیک نباشد. آنتالیا هومز هیچ لیستی نزدیک به مناطق نظامی ندارد و هرگزهیچ گونه اخطاری از ستاد مرکزی ارتش دریافت نکرده است. این فرآیند مجوز حدود 2 ماه طول می کشد.

وقتی مجوزها آماده شد، فروشنده و خریداران با توجه به قوانین ابلاغ سند در دفتر اسناد رسمی، سند را امضا میکنند. در همان روز قبل از امضا، مالیات سند باید پرداخت شود. تمام پرداختهای ملک باید درست قبل از امضا سند، باشد. با توجه به قانون مالکیت فروشنده با اعلام " تمام پرداختها به من تمام شده است" سند را به نام خریدار خواهد زد.

بر اساس نظریات مشتریان خود، آنتالیا هومز خدمات ارزشمندی پس از خرید ملک به مشتریان ارایه داده است و به شروع زندگی در خانه جدید بسیار کمک نموده اند.

بالا
برو به