تماس با ما از ایران 00905322115646

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

کوالیتی آپارتمان در آلانیا

کوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیاکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - videoکوالیتی آپارتمان در آلانیا, محمودلار / آلانیا - video
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلی
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • محمودلار / آلانیا
  • 2+1
  • 1
  • 1
  • 7
  • فروخته شد
شماره ملک ALN-040

آپارتمان در آلانیا با کیفیت

آپارتمانی در محموتلار در 20 کیلومتری مرکز شهر آلانیا واقع شده است. شما می توانید تمام امکانات لازم را در این شهر پیدا کنید. استخر شنا بزرگ در فضای باز، باغ سرسبز، سرایداری برای تعمیرات و نگهداری و نگهبانی وجود دارد. تمام کالاهای سفید و تمام سیستم های تهویه مطبوع در قیمت فروش گنجانده شده است.

انتخاب درست املاک و مستغلات در آلانیا

مردمی که متمرکز برای خرید یک آپارتمان هستند، برای مدیریت و مسایل پیش رو دارای اظطرای و استرس هستند. خریداران اغلب مجبور هستند که در برابر گزینه های قابل توجهی که می تواند از اطمینان از سرمایه گذاری مناسب را دشوار کند قرار می گیرد. خریداران املاک با توجه به این نیاز خود باید از اصول اولیه و شیوه ای آگاهانه انتخاب یک املاک و مستغلات در آلانیا مطلع باشند.

عوامل املاک و مستغلات حرفه ای به طور خاص آموزش دیده اند و قادر به رسیدگی به نیازهای مصرف کنندگان خود در طول مراحل خرید هستند. مشتریان اغلب به مقدار زیادی متمرکز به تصمیم گیری تیم حرفه ای هستند. زندگی مردم در آلانیا بر روی این تلاش متمرکز است و به مقدار زیادی از گزینه های حرفه ای که در دسترس هستند، استفاده می کنند. از آنجایی که گزینه های با کیفیت فراوانی برای تصمیم گیری وجود دارند انتخاب سیار دشوار است و باید با دقت آنها بررسی کرد.

خریداران آپارتمان اغلب با دقت زیاد از سایت های مورد نظرشان دیدن می کنندد. اطلاعات مناسب مربوط به متخصصان مختلف محلی به دقت پر شده اند. خریداران باید توجه داشته باشند که با تیم حرفه ای و متحصص خرید خود را انجام دهند.

وب سایت املاک با دقت مدیریت میشود. لیست های اطلاعات این وب سایت املاک همیشه و به طور مرتب جمع آوری می شود. بسیاری از مشتریان نکته سنج به حرفه ای بودن و چگونگی فعالیت وب سایت دقت می کنند.

پرداخت این نوع از فعالیتها معمولا کاملا رقابتی و به صورت حرفه ای نظر سنجی میشود. آنتالیا هومز با پایین ترین نرخ خدمات، جامع ترین املاک و مستغلات در ترکیه را ارایه میدهد.

تمام آپارتمان ها فروخته شده است.

ویژگی های عمومی کوالیتی آپارتمان در آلانیا

آسانسور در مجموعهباغدستگاه تهویه مطبوعوانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان کوالیتی آپارتمان در آلانیاکوالیتی آپارتمان در آلانیا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
کرون سیتی فلتسکرون سیتی فلتس40.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1dpآوسالار / آلانیاامرالد دریم آپارتمانامرالد دریم آپارتمان41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 4+1آوسالار / آلانیااوریون گاردن آپارتماناوریون گاردن آپارتمان41.000 €Std, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dpآوسالار / آلانیاالیو گاردن آپارتمانالیو گاردن آپارتمان42.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1آوسالار / آلانیا