تماس با ما از ایران 00905322115646

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای ارزان در آلانیا

ویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیاویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - videoویلای ارزان در آلانیا , کارکیجاک / آلانیا - video
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلی
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • کارکیجاک / آلانیا
  • 180 m²
  • 3+1
  • 2
  • 2
  • فروخته شد
شماره ملک ALN-041

ویلایی با قیمت مناسب و ارزان در آلانیا با دید دریای مدیترانه

این ویلا در آلانیا فروخته شده است. این ویلا در شهر کوچک و دوست داشتنی کارگیجاک واقع شده است. تنها چند دقیقه با شهر اصلی آلانیا فاصله دارد. این ویلای فوق العاده 3 خوابه در یک مجموعه کوچک، احاطه شده از جنگل و با دید خیره کننده دریای مدیترانه میباشد. این ویلا دارای استخر خصوصی، باغ بزرگ، تراس، و پارکینگ خصوصی در فضای داخلی است. این ملک ارزان دارای دید دریا از تمام طبقات را دارا میباشد.

دلایل بسیاری برای انتخاب این ویلا در آلانیا وجود دارد. سرمایه گذاری در املاک مسکونی معمولا، متوسط ​​پانزده درصد در یک سال در ترکیه بازده دارد. قیمت املاک میتواند با اجاره دادن ملک تامین شود. مستلزم محاسبه درآمد خالص ملکی است که در اختیار فرد میباشد.

از آنجا که املاک مسکونی ملموس هستند، صاحبان قادر به کنترل دارایی خود به طور مستقیم هستند. همچنین، بر خلاف بسیاری از ابزار های سرمایه گذاری، صاحبان می توانند دارایی های خود را به طور مستقیم کنترل کنند. در صندوق های متقابل، بودجه است که توسط آژانس بیمه و مدیر صندوق کنترل می شود. سهام به طور کامل توسط مالک کنترل شده نیست، تنها چیزی است که مالک می تواند انجام دهد این است که یا سهام خود را در شرکت افزایش و یا سهام خود را برای فروش اعلام کند.

پول است که برای ملک پرداخت میشود. امن و مطمین است. سرمایه گذاران ممکن است بخواهند در بازار املاک سرمایه گذاری بلند مدت از خرید ملک در ترکیه داشته باشند..

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی ویلای ارزان در آلانیا

استخرپارکینگ (سرپوشیده)باغدوشبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
دریافت برنشور رایگاندریافت برنشور رایگان ویلای ارزان در آلانیا ویلای ارزان در آلانیا
بالا
برو به
ملکهای مشابه
اوتومان ویلیج ویلااوتومان ویلیج ویلا156.490 €3+1, 4+1آوسالار / آلانیاسرنا آلیه ویلاسرنا آلیه ویلا185.000 €3+1کوناکلی / آلانیاویلایی جدید با دید دریا در آلانیاویلایی جدید با دید دریا در آلانیا189.500 €4+1کارکیجاک / آلانیاویلا با دید دریا و قلعهویلا با دید دریا و قلعه350.000 €4+1مرکز / آلانیا